Yazar : Tuba Işık
Fiyat: 35.00   Liste Fiyatı : 35.00

Favorilere Ekle
Adet
Format : Kitap
Barkod : 9786057786081
Yayın Tarihi : 2019-09-20
Yayın Dili : Türkçe
Baskı Sayısı : 1.Baskı
Sayfa Sayısı : 192
Kapak : Karton
Kağıt : 2.Hamur
Boyut : 135 X 210
Hakkında
Yorumlar
Resimler ve Dosyalar
İnsan, var olduğu günden itibaren bir kanal ile iletişim kurup anlattı...

Kendini, derdini, evreni, ötekini anlattı. Anlattıklarının arasındaki en mühimlerden biri hiç şüphesiz sağlık. Sağlık; bireyin en çok özen gösterdiği, en çok yatırım yaptığı kıymetlisi.
İletişim, Sağlık ve Teknoloji...

Kavramların kendi içindeki derinliği, genişliği önemini anlatmak için yeterli. İnsan hayatında olmazsa olmazlardan olan bu üç kavram bir araya geldiğinde önemi katlanarak artmaktadır. Zira 21. yüzyılda, sağlığa yönelik yatırımlar, artık teknolojik sistemler üzerine yapılmaktadır. Hastaneler, dijital dünyanın gücü ile hastalar, refakatçiler ya da sağlıklılık durumunu devam ettirmek isteyen bireylerle ayrı bir iletişim kurarlar. Bu iletişim modeli gayet güçlü, hızlı, etkin ve geniştir.

İşte bu çalışmada, alternatif dijital kanalların, belirlenmiş hastanelerce kullanım şekilleri, amaçları ve sonuçları incelenmeye çalışılmıştır.Gelecek yüzyıl teknolojiden yana büyük atılımların yaşanacağı bir zaman olacaktır. Sağlık iletişimi bu atılımların içinde hiç şüphesiz en etkin olanlardan biridir. Sağlıklı iletişim, bize sağlık getirir.

O halde dijital dünyanın dilini iyi anlayıp, doğru kullanmak dileğiyle...

Okuyucu Yorumları