X

Fiyat: 30.00   Liste Fiyatı : 30.00

Bu üründen 8 adet satılmıştır. 
Favorilere Ekle
Adet
Format : Kitap
Barkod : 9786055176884
Yayın Tarihi : 2017-10-05
Yayın Dili : Türkçe
Baskı Sayısı : 3.Baskı
Sayfa Sayısı : 288
Kapak : Kuşe
Kağıt : 2.Hamur
Boyut : 180 X 240
Hakkında
Yorumlar
Resimler ve Dosyalar
Bu kitap, öğretmenlik mesleğinde çığır açan çağdaş eğitimin önemini ortaya koymak ve çağdaş yöntem ve teknikleri anlatmak için hazırlanmıştır.
Öğretmen adayları eğitim durumlarında branşlarına göre öğrencilerini yetiştirme süreçlerinde öğretim yöntem ve tekniklerine hakim olmaları ve bu yöntem ve teknikleri kendi branşlarında ustaca uygulayabilmeleri büyük önem arz etmektedir.
Bu kitap hem üniversitelerde öğretmen yetiştirmede kullanılıp öğretmenlerin alanlarında uygulayacakları süreçleri anlatmada hem de göreve başlayan öğretmenlerin görevlerini hakkıyla icra etme süreçlerinde kendilerine başucu kitabı olarak yardımcı olacaktır.
Öğretim İlke ve Yöntemleri ve Sınıf Yönetimi kitabı, eğitimde program geliştirmenin operasyonel bir süreç olma ilkesinden yola çıkarak tamamı öğretme öğrenme süreçlerinde denenmiş ve olumlu sonuçlar elde etmiş yöntemleri ihtiva etmektedir.
Bu kitabı kullanacak öğretmen adayları ve öğretmenlere düşen görev kitabı dikkatlice analiz edip kendi uzmanlık alanlarındaki özel yetenekleri ile kitaptaki yöntem ve teknikleri birleştirerek öğrencilerinin davranışlarında olumlu değişiklikler meydana getirmektir.

Okuyucu Yorumları