Yayıncı : Salon Yayınları
Fiyat: 28.50   Liste Fiyatı : 28.50

Favorilere Ekle
Adet
Format : Kitap
Barkod : 9786057879189
Yayın Tarihi : 2019-07-08
Yayın Dili : Türkçe
Baskı Sayısı : 1.Baskı
Sayfa Sayısı : 240
Kapak : Karton
Kağıt : 2.Hamur
Boyut : 135 X 210
Hakkında
Yorumlar
Resimler ve Dosyalar
Alyssa Milano'nun önsözüyle, New York Times çok satanlar listesinden

Popüler Marc & Angel Hack Life bloğunun yazarlarından başarısızlıkların üstesinden gelmek için muhteşem tavsiyeler

Marc ve Angel Chernoff, her gün on binlerce insana taptaze ve takipçilerin kendileriyle ilişkilendirebilecekleri iç görülerini sunarak kişisel gelişim alanında dikkat çeken sesler haline geldiler. Ve şimdi de bir zamanlar, en çok ihtiyaç duydukları anda sahip olmak istedikleri kitabın ta kendisini yazıyorlar.

Mutluluğa Geri Dönüş, zorlu süreçlerden iyileşerek çıkabilmek adına düşünce kalıplarını ve günlük alışkanlıkları değiştirme stratejilerini ortaya koyuyor. Daha önce hiç yayınlanmamış hikâyeleri ve tavsiyeleri paylaşan bu kitap bize günlük ritüellerin, farkındalığın, kişisel özen ve daha fazlasının gücünden nasıl faydalanabileceğimizi; kendimizin en iyi haline ulaşmak için yaşamın karşımıza çıkardıklarıyla nasıl başa çıkabileceğimizi gösteriyor.

İnsan olmanın ne demek olduğu hakkında güçlü ve okunması kolay bir kitap. Marc & Angel, iyi ve kötü günde yaşamın en önemli değerlerinden kendimizi şaşırtıcı bir biçimde nasıl da uzaklaştırabildiğimize kişisel ve psikolojik bir ışık tutuyor. Mutluluğa Geri Dönüş, kendimize giden yolu yeniden bulabilmemiz adına mutlaka okunması gereken rehber bir kitap.

- Lewis Howes, New York Times en çok satan Mükemmellik Okulu ve The Mask of Masculinity kitaplarının yazarı

Acı veren, sıkıntılı bir yaşamı doyumsuz ve huzurlu bir yaşama dönüştürmenize yardım edebileceğini söyleyenlere şüpheyle bakıyorsanız, Angel & Marc Chernoff'la tanışmalısınız. Mutluluğa Geri Dönüş, bilge ve sevgi dolu akıl hocalarıyla yapılan aydınlatıcı, samimi bir sohbet gibi geliyor. İlham verici anekdotlar ve pratik stratejiler sayesinde, Angel & Marc onları umutsuz ve perişan bir halden umuda ve pozitifliğe taşıyan süreci adım adım okuyucularıyla paylaşıyor. Mutluluğa Geri Dönüş, bir çiftin dibe vurduktan sonraki yolculuğundan çok daha fazlası; sizi aslında her zaman içinizde olan umut ve ihtimaller ışığına taşıyan, karanlığın içinden uzanmış tanıdık bir el...

- Rachel Macy Stafford, New York Times en çok satan Hands Free Mama, Hands Free Life ve Only Love Today kitaplarının yazarı

Mutluluğa Geri Dönüş, karmaşık zamanlarda mutlaka okunması gereken bir kitap. Bu çılgın dünyada başınıza gelen her şeyi kontrol edemeseniz de vereceğiniz tepkileri kontrol etmek sizin elinizde! Marc ve Angel, içinde bulunduğunuz şartlar ne olursa olsun, hayatı yönlendirmeniz ve mutluluğu bulmanız için size zarif bir rehber sunuyor.

- Joshua Becker, Becoming Minimalist kurucusu ve The More of Less kitabının yazarı

Gerçek deneyimlere dayalı tavsiyelere, bizi daha derin bir benlik duygusuna yeniden bağlayan ve potansiyelimizi uyandırmaya yardımcı bilgeliğe büyük bir hayranlık duyuyorum. Ayrıca, neyin mümkün olup neyin olmadığına dair bakış açısı ve tavırlardaki değişimlere ilham veren samimi iç görüleri de takdir ediyorum. Mutluluğa Geri Dönüş bunların hepsine ve daha fazlasına sahip!

- Jonathan Fields, Good Life Project kurucusu ve How to Live a Good Life kitabının yazarı

Mutluluğa Geri Dönüş, bizi düşüncelerimizi değiştirerek yaşamlarımızı da değiştirebilmeye davet ediyor. Kitapta güçlü dersler ve adımlarla birlikte paylaşılan, travma ve umutsuzluğu yaşamış insanların güzel hikâyeleri bizi sadece yeniden mutlu etmekle kalmıyor... Bize yeniden umut ve sevgi veriyor, kendimiz için en önemli olanlarla dolu bir yaşam sürmemiz gerektiğini hatırlatıyor!

- Courtney Carver, Soulful Simplicity kitabının yazarı

Marc & Angel, derin ve her zaman hissedebileceğiniz bir iyilik ve mutluluk duygusu geliştirmenize yardımcı olmak için takip etmesi kolay, okuyucuya güç katan bir rehber yazmış. Gerçekçi, pratik önerileri size yaşamın iniş ve çıkışlarına karşı güçlü, sağlam bir temel kazandıracak ve yaşam boyu karşılaşabileceğiniz her türlü zorluğa hazırlıklı olmanızı sağlayacaktır.

- Katherine Woodward Thomas, New York Times en çok satan Calling in The One ve Conscious Uncoupling kitaplarının yazarı

Mutluluğa Geri Dönüş kitabında samimi, bazen hassas hayat derslerine, mükemmel dengesiyle profesyonel araştırmalar ve hiç şüphesiz yaşamınızın her anında sert ya da pozitif değişimler için temel oluşturacak belirli teknikler eşlik ederek kitap güçlü bir derlemeye dönüşüyor.

- Dr. Kristin M. Tolbert, Psikoloji Doktoru, lisanslı psikolog

Bir dövüş sanatları ve spor antrenörü, sporcu, koca, baba, işletme sahibi ve girişimci olarak, Mutluluğa Geri Dönüş pek çok açıdan hayatımı kurtardı. Sağlıklı günlük ritüeller oluşturmak, stres altındayken dikkatli olmak, imkânsız durumlarda çalışmak ve her şeyde bir umut ışığı bulmak gibi önemli beceriler için hayata geçirilebilir iç görüler ve stratejilerle dolu bu kitap sadece hayatımı iyileştirmekle kalmadı; öğrencilerime ve sporcularıma aktarmak için bana fikirler de sundu.

- John Hackleman, UFC Şampiyonları Antrenörü

Okuyucu Yorumları